Articles Comments

Reklama Internete » Viskas apie Reklama Internete » Teminių tinklapių tinklas

Teminių tinklapių tinklas

Teminių tinklapių tinklas

Teminių tinklapių tinklo sukūrimas yra vienas iš būdų užimti didele konkrečios temos interneto rinkos dalį. Tokį metodą naudoja gana daug stambių portalų visame pasaulyje. Kai kurių portalų užmojai tiesiog stebina, sukuriami milžiniški susijusių tinklapių kiekiai, kuriuos sudaro keletas šimtų, iš pirmo žvilgsnio visiškai savarankišku, svetainių. Negailima šimtų tūkstančių dolerių sukurti, palaikyti ir nuolat reklamuoti tokį tinklą. Na, bet galima spėti, kad visa tai rezultate atsiperka. Visuose tinklo svetainėse sukasi pagrindinės svetainės reklama, didžioji dalis tekstinių nuorodų veda į pagrindinį tinklapį.

Žinoma Lietuvos internete vargu ar reikėtu kurti tokius didelius teminių tinklapių kiekius, na nebent bandant nukonkuruoti tokius Lietuvos interneto gigantus kaip delfi.lt, one.lt ir panašius. Daugumai siauresnių temų užtektu sukurti nuo keletos iki kelių dešimčių rimtų svetainių, kuriose būtu reklamuojamas pagrindinis portalas, ir galima tikėtis surinkti ženklią Lietuvos interneto vartotojų, kuriems idomi ar reikalinga konkreti tema, dalį. Tokio tinklo sukūrimas sudėtingas uždavinys, reikalaujantis daug darbo ir lėšų. Faktiškai kiekvienai atskirai tinklo svetainei reikia savo atskiro domeno, savo dizaino, unikalaus teminio turinio, na ir žinoma reklaminės kompanijos. Visi tinklapiai turi būti lengvai valdomi, kad nesukeltu papildomų problemu prireikus pakeisti nuorodų tekstus ar reklaminius skydelius. Tinklapių turinys turi būti idomus ir reikalingas lankytojams. Tačiau reikia nepamiršti ir paieškos sistemų, kiekvieną atskirą tinklapį būtina gerai optimizuoti, sukurti lengva navigacijos svetainėje sistemą.

Vargu ar tokios investicijos apsimokės smulkiam verslui, tačiau portalams turintiems rimtų ketinimų, vertėtu pamastyti apie tokio tinklo kūrimą.

Filed under: Viskas apie Reklama Internete

Leave a Reply