Articles Comments

Reklama Internete » Archive

Patekimas i angliško ar kitų kalbų Google pirmą puslapį ar 1-3 vietas

Patekimas i angliško ar kitų kalbų Google pirmą puslapį ar 1-3 vietas – kaina sutartinė. Priklausomai nuo temos, kalbos bei konkurencijos sumos gali labai stipriai skirtis. Parinksime geriausius Jūsų temos raktažodžius. Ištirsime tinklapio struktūrą ir jei reikia pateiksime rekomendacijas ką reikia pakeisti. Užregistruosime tinklapį populiariausiose tinklapių kataloguose Lietuvoje ir užsienyje. Sudėsime nuolatines nuorodas į svetainę dešimtyse tinklapių. Sukursime nuorodas į tinklapį populiariuose socialiniuose tinkluose. Sukursime 15 teminių blogų su originaliais straipsniais, bei nuorodomis i Jūsų svetainę. Nuolat didinsime nuorodų kiekį iš ivairių tinklapių. Pasieksime, kad Jūsų svetainė nuolat užimtu lyderio pozicijas pagal maksimalų teminių raktažodžių kiekį. Jūsų tinklapis bus lengvai randamas pagal didžiąją dali žodžių ar frazių susijusiu su svetainės tema. … Read entire article »

Filed under: SEO paslaugų paketai

Nuolatinis tinklapio palaikymas

Nuolatinis tinklapio palaikymas, iškeliant i pirmas Google.lt vietas pagal 3-4 žodžius, bei į pirmą puslapį pagal papildomus 10-20 žodžių – 1000-2000lt. i mėnesį, priklausomai nuo tinklapio temos. Plačiau. Parinksime geriausius Jūsų temos raktažodžius. Ištirsime tinklapio struktūrą ir jei reikia pateiksime rekomendacijas ką reikia pakeisti. Užregistruosime tinklapį populiariausiose tinklapių kataloguose Lietuvoje ir užsienyje. Sudėsime nuolatines nuorodas į svetainę dešimtyse tinklapių. Sukursime nuorodas į tinklapį populiariuose socialiniuose tinkluose. Sukursime 15 teminių blogų su originaliais straipsniais, bei nuorodomis i Jūsų svetainę. Nuolat didinsime nuorodų kiekį iš ivairių tinklapių. Pasieksime, kad Jūsų svetainė nuolat užimtu lyderio pozicijas pagal maksimalų teminių raktažodžių kiekį. Jūsų tinklapis bus lengvai randamas pagal didžiąją dali žodžių ar frazių susijusiu su svetainės tema. Apmokėjimas: Už einamą mėnesį iki 10d. … Read entire article »

Filed under: SEO paslaugų paketai

Patekimas į 1-3 Google.lt vietas

Patekimas į 1-3 Google.lt vietas su 3-4 žodžiais, bei 6 mėnesių palaikymas – 5000-8000lt., priklausomai nuo temos ir esamos tinklapio pozicijos. Už kiekvieną papildomą žodį 500-800lt. Plačiau. Parinksime geriausius Jūsų temos raktažodžius. Ištirsime tinklapio struktūrą ir jei reikia pateiksime rekomendacijas ką reikia pakeisti. Užregistruosime tinklapį populiariausiose tinklapių kataloguose Lietuvoje ir užsienyje. Sudėsime nuolatines nuorodas į svetainę dešimtyse tinklapių. Sukursime nuorodas į tinklapį populiariuose socialiniuose tinkluose. Sukursime 10 teminių blogų su originaliais straipsniais, bei nuorodomis i Jūsų svetainę. Apmokėjimas: Avansu apmokama 50% sumos. Likusi dalis sumokama pasiekus sutartus rezultatus. Tinklapio palaikymas tesiasi visus 6 mėnesius, nepriklausomai nuo to ar rezultatai buvo pasiekti ir apmokėti po 1 mėnesio ar po 5 mėnesių. … Read entire article »

Filed under: SEO paslaugų paketai

Patekimas į pirmą Google.lt puslapį

Patekimas į pirmą Google.lt  puslapį su 4 žodžiais, bei 6 mėnesių palaikymas – 2000-4000lt., priklausomai nuo temos ir esamos tinklapio pozicijos. Už kiekvieną papildomą žodį 300-500lt. Parinksime geriausius Jūsų temos raktažodžius. Ištirsime tinklapio struktūrą ir jei reikia pateiksime rekomendacijas ką reikia pakeisti. Užregistruosime tinklapį populiariausiose tinklapių kataloguose Lietuvoje ir užsienyje. Sudėsime nuorodas į svetainę dešimtyse tinklapių. Sukursime nuorodas į tinklapį populiariuose socialiniuose tinkluose. Apmokėjimas: Avansu apmokama 50% sumos. Likusi dalis sumokama pasiekus sutartus rezultatus. Tinklapio palaikymas tesiasi visus 6 mėnesius, nepriklausomai nuo to ar rezultatai buvo pasiekti ir apmokėti po 1 mėnesio ar po 5 mėnesių. … Read entire article »

Filed under: SEO paslaugų paketai

Pradinė konsultacija

1. Pradinė konsultacija bei galimybių tyrimas nemokamai. Atliksime konkurencinės aplinkos analizę. Pateiksime preliminarią kainą ir numatomus, paslaugos atlikimo, terminus. … Read entire article »

Filed under: SEO paslaugų paketai