Articles Comments

Reklama Internete » Archive

Reklama pasaulinėje interneto erdvėje

Jei Jūs manote , kad jums reikia reklamos internete ir esate pasiryže už tai mokėti realiomis kainomis rašykit i emailą arunas@egrija.lt ir aš pasistengsiu jums padėti. Kolkas užsiimam tik reklama internete, bet visada galima apsvarstyti ir kitokių projektų igyvendinimo galimybes. … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete

Visai nėra laiko

Visai nėra laiko parašyti kažka protingo, todėl kolkas neberašysiu nieko. Gal kiek vėliau situacija normalizuosis ir rasiu laiko parašyti keleta idomiu straipsniu. Na kolkas tiek. … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete

Reklamos internete kainos

Jei turite idomių idėju , bet abejojate ar jos bus paklausios, ar tiesiog nežinote nuo ko pradėti rasykite man į emailą arunas@egrija.lt ir sulauksit vienokios ar kitokios pagalbos, o gal sukursim kažka bendro. Jei jūs norite kažka pardavinėti, turite susikurę elektroninę parduotuvę, bet jums ne itin sekasi ar jūs tiesiog norite padidinti pardavimus mes galime aptarti bendradarbiavimo sąlygas, bet tai nebus 1ar 2 procentai nuo pelno. Mažiau kaip 10 procentų nuo pelno net nesvarstoma, dauguma kompaniju prekiaujančiu internete mielai atiduoda 30-50 procentu  nuo pelno už reklamos paslaugas. Tik itin stambios ir tvirtai stovinčios ant kojų kompanijos siūlo mažiau kaip 10 procentų, bet mainais jos pasiūlo itin platų prekių asortimentą. Na o jei kalbėti vien tik apie reklamą, be jokių procentų nuo pardavimų, tai sumos prasideda nuo 1000 litų už vieno web tinklapio … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete

Stebina blogo populiarumas tarp paieškos sistemų.

Nors šis blogas sukurtas visai be tikslo ir beveik nededu pastangų, kad blogą kažkas atrastu, visgi blogas gana užtikrintai kyla į viršų paieškos sistemose. Jei taip tesis toliau greitai jis atsidurs pirmose vietose pagal gana gerus raktinius žodžius. Nuolatinis darbas su reklama internete duoda savo vaisius ir jau nebereikia ypatingų pastangų, kad pakelti web puslapį i pirmas paieškos sistemų vietas. … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete

Pelnas Lietuvos Internete

Matyt , kažko aš nesuprantu Lietuvos internete, o gal per greit darau išvadas. Isigilinus i Lietuvos interneto rinkoje dirbančiu kompanijų rezultatus susidaro ispūdis, kad ne viskas čia taip jau ir blogai. Reikės dar pasėdėti prie duomenų analizavimo, gal visgi verta padirbėti ir Lietuviškoje interneto dalyje. Nors gal didele Lietuvos inteneto kompanijų pelno dalį sudaro web puslapių kūrimas , o tai manes kolkas nedomina. Kolkas visas jėgas nukreipiu i reklamos internete srytį, reikia sukurti idealiai dirbančia sistemą , kuri neštu nuolatines pajamas ir nereikalautu mano nuolatinio dėmesio. Pasodinai protinga darbuotoja, davei nurodimus, o pats užsiimi naujos krypties vystimu. Kai šis tikslas bus pasiektas reikės pasidomėti ir web dizaino , bei programavimo sferomis. … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete