Articles Comments

Reklama Internete » Archive

Reklamos internete nevertinimas

<ul> <li>Eh ir kodėl dauguma isivaizduoja, kad reklama internete turi kainuoti labai pigiai , vos ne veltui. Žinoma ji kainuoja pigiau nei televizija ar laikraštis, bet tikėtis gerų rezultatu mokant kelis litus neverta. Tai tik taip atrodo , kad internete viskas labai paprasta ir bet kas gali pasiekti gerų rezultatu. Daugumai net stambių imonių vadovų plaukai pasišiaustu sužinojus kiek uždirba tikri šio verslo profesionalai, sumos skaičioujamos dešimtim tukstančių dolerių . Na man dar tolokai iki tokio lygio , bet kai tikisi , kad už kelis šimtus litų aš turėčiau nesitverti savo kailyje iš džiaugsmo, tai jau perdaug.</li> </ul> … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete

Ieškomos sviežios idėjos

Jus turite verslo internete idėjų, bet jums trūksta žiniu ar pinigų jų realizacijai ? Rašykit i arunas@egrija.lt ir galbūt mes rasim bendrą kalbą. … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete

Reklamos internete paslaugos

Teikiame reklamos internete paslaugas. O jei tiksliau , galime išreklamuoti jusų kompanijos vardą ar jusų unikalia prekę, galime nukreipti į jusų tinklapį interneto vartotojus ieškančius paieškos sistemose, tokiose kaip google.com , msn.com , yahoo.com , delfi.lt ir kt. jusų kompanijos teikiamų paslaugų ar parduodamu prekių. … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete

IT specialistai

Eh sunkus , visgi optimizatoriaus darbas. Kartais nebesinori kompjuterio nė iš tolo matyti, bet tada prisimenu kaip dirbdavau anksčiau ir viskas gryžta i savo vietas. Vis planuoju atsidaryti ofisą, bet didžiausia problema darbuotojai. Nematau tikslo atidarinėti ofisa ir ten vienam pačiam sėdėti, o su IT specialistais dabar tikra bėda. Reiks pabandyti kreptis i kokia rimtą darbuotojų paieškos agentūrą. Vilniuje ar Kaune dar galima rasti laisvesniu  IT specialistu, o Klaipėdoje situacija visai tragiška. Na gal aš ir nepakankamai gerai ieškojau, bet kai ka tik studijas baiges ir neturintis realios patirties pretendentas prašo ne maziau 5000lt i rankas ir dar įpatingu darbo sąlygų tai rankos visai nusileidžia. Šiap reklama internete duoda labai didelius pelnus ir visiškai ne problema mokėti didelius atlyginimus, bet erzina , kad specialistai tiek išlepo jog patys nebežino ko nori. Na, … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete