Articles Comments

Reklama Internete » Viskas apie Reklama Internete

Teminių tinklapių tinklas

Teminių tinklapių tinklas Teminių tinklapių tinklo sukūrimas yra vienas iš būdų užimti didele konkrečios temos interneto rinkos dalį. Tokį metodą naudoja gana daug stambių portalų visame pasaulyje. Kai kurių portalų užmojai tiesiog stebina, sukuriami milžiniški susijusių tinklapių kiekiai, kuriuos sudaro keletas šimtų, iš pirmo žvilgsnio visiškai savarankišku, svetainių. Negailima šimtų tūkstančių dolerių sukurti, palaikyti ir nuolat reklamuoti tokį tinklą. Na, bet galima spėti, kad visa tai rezultate atsiperka. Visuose tinklo svetainėse sukasi pagrindinės svetainės reklama, didžioji dalis tekstinių nuorodų veda į pagrindinį tinklapį. Žinoma Lietuvos internete vargu ar reikėtu kurti tokius didelius teminių tinklapių kiekius, na nebent bandant nukonkuruoti tokius Lietuvos interneto gigantus kaip delfi.lt, one.lt ir panašius. Daugumai siauresnių temų užtektu sukurti nuo keletos iki kelių dešimčių rimtų svetainių, kuriose būtu reklamuojamas pagrindinis portalas, ir galima tikėtis surinkti ženklią Lietuvos interneto … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete

Tinklapio optimizavimas paieškos sistemoms puiki investicija į ateitį

Tinklapio optimizavimas paieškos sistemoms puiki investicija į ateitį   Kai nustoja augti klientų srautas ir atrodo, kad išnaudotos visos reklamos galimybės, iškyla klausimas kaip vystitis toliau. Vienas iš efektyviausių būdu pritraukti naujiems klientams – gerai išreklamuta interneto svetainė su imonės prekių ar paslaugų aprašymu. Interneto vartotojai tai moki potencialių klientų grupė, kuri nuolat auga geometrine progresija. Sukūrus, gerai optimizuotą paieškos sistemoms ir vartotojams, tinklapį, bei nuolat vykdant reklamą internete, galima tikėtis žymaus klientų kiekio augimo. Įmonės tinklapis gali itin efektyviai informuoti apie įmonę, jos prekes ar paslaugas. Tinklapyje galima labai įtaigiai pateikti visus imonės privalumus, išskirtinius prekės ar paslaugos bruožus, sužinoti lankytojų nuomonę apie įmonę, bei jos prekes. Žinoma viskas paprasta tik iš pirmo žvilgsnio. Patogaus, tiek vartotojui tiek paieškos sistemoms, tinklapio sukūrimas sudėtingas procesas, kurio metu turi gerai bendradarbiauti tinklapio užsakovai , dizaineriai, … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete

Kiek laiko reikia iškelti tinklapiui i pirmas vietas paieškos sistemose?

Kiek laiko reikia iškelti tinklapiui i pirmas vietas paieškos sistemose? Ar už savaitės mūsų tinklapis jau bus pirmoje vietoje? Po kelių dienų pasipils lankytojai į mūsų svetainę? Potencialūs klientai nuolat užduoda tokius ir panašius klausimus. Tinklapio iškelimas paieškos sistemose užtrunka nuo 1 mėnesio iki 8 mėnesių. Viskas priklauso nuo pačio tinklapio amžiaus, jo žinomumo paieškos sistemoms, raktinių žodžių pagal kuriuos norimą tinklapį iškelti. Skirtingose paieškos sistemose paieškos algoritmai labai skiriasi. Lietuvos klientams aktualiausia yra Google paieškos sistema, todėl kalbėsiu tik apie ją. Yahoo ir Msn tenka labai nedidelę užklausų dalis ir, jei nėra ypatingo poreikio, neverta pernelyg ant jų susikoncentruoti. Sunkiausia užduotis iškelti visiškai naują tinklapį, o jei dar pagal komercinius raktinius žodžius su rimta konkurencija paieškos sistemose, tai 8 mėnesiai nėra daug. Visų pirmą Google labai dažnai naują tinklapį tik trumpam iškelia paieškos … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete

Kaip pasamdyti gerą interneto reklamos specialistą ?

Kaip pasamdyti gerą interneto reklamos specialistą ? Daugelis pradedančiu internetinį verslą mano, kad tereikia sukurti tinklapį, užpildyti jį informaciją, užpildant atitinkamą forma paieškos sistemos tinklapyje pranešti apie tinklapio egzistavimą ir netrukus pasipils lankytojai. Deja realybė visai kita. Jau senai praėjo tie auksiniai laikai kai užtekdavo priversti paieškos sistemą indeksuoti tinklapį ir masiškai pasipildavo lankytojai. Dabartinės realijos tokios, kad jei nevykdyti aktyvios reklaminės kompanijos lankytojų iš paieškos sistemų galite ir nesulaukti. Jei yra pakankamai laisvo laiko ir noro galima pabandyti nusipirkti protingų knygų apie reklamą internete ir pačiam imtis tinklapio reklamos. Deja paieškos sistemų algoritmai nuolat kinta, tai kas puikiai veikė prieš kelis mėnesius gali būti visiškai neefektyvu šiandien, todėl be nuolatinio algoritmų analizavimo beveik neimanoma pasiekti gerų rezultatų. Taigi atlikti šiam darbui lieka vienitelė išeitis – pasamdyti profesionalą. Deja šiou metu … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete

Kontekstinė reklama

Kontekstinė reklama Kontekstinė reklama ilga laika buvo vienas iš efektyviausiu būdų pritraukti tikslinę auditoriją i tinklapį. Kontekstinės reklamos gigantai, tokie kaip Google, Yahoo, iš to uždirbo ir toliau sėkminingai uždirba šimtus milijonų dolerių. Deja paskutiniu metu kontekstinėje reklamoje ir kitose tekstinės reklamos rūšyse itin padaugėjo melagingų paspaudimų kurie atneša nemažus finansinius nuostolius tiek reklamos agentūroms tiek jų klientams. Pagrindinė tokio melagingu paspaudimų didėjimo priežastis nuolat augantis smulkių tinklapių, kuriouse reklaminius plotus perka reklamos agentūros, kiekis. Stambūs tinklapiai paprastai neužsiima melagingais paspaudimais, o smulkių tinklapių savininkai itin dažnai bando tokiu būdu užsidirbti papildomų pinigų. Pačios reklamos agentūros nepatiria dėl to itin didelių nuostolių, o visą nuostolių naštą perkelia ant savo klientų pečių. Tačiau jos negali toleruoti melagingu paspaudimų, nes ilgalaikėje perspektyvoje tai atneš vien tik didelius nuostuolius. Dėl augančių išlaidų ir mažėjančios … Read entire article »

Filed under: Viskas apie Reklama Internete